lgiausio skrydžio oro balionu Lietuvos rekordas

Kaunietis oreivis Gintautas Mockaitis įgyvendino savo sumanymą. 2015.02.03  jis pasiekė ilgiausio skrydžio oro balionu Lietuvos rekordą.

Pilotas į kelionę dangumi iš Birštono kurorto leidosi ankstyvą vasario 4 rytą – oro balionas nuo žemės pakilo simbolišku laiku – 4 val. 44 min. Dangaus platybėse oreivis Gintautas Mockaitis buvo nusiteikęs praleisti apie dvyliką valandų ir taip pasiekti rekordą. Trečiadienio pavakare, įveikęs daugiau kaip 100 km, jis nusileido už Betygalos.

Oro balione daugiau kaip tuziną valandų rekordininkas praleido vienas, mat kolegas teko iškeisti į papildomus dujų balionus. Įprastai vienam skrydžiui oreiviai paima 4 dujų balionus, G. Mockaičiui norint pasiekti užsibrėžtą tikslą prireikė 20.Tai sudarė maždaug toną papildomo svorio.

Ties Kaunu laisvalaikio ir pramogų centru “Mega” pilotas atsikratė jau išnaudotų dujų balionų, kad būtų lengviau tęsti kelionę. Kaip LRT Radijui pasakojo pats G.Mockaitis: “Skrydyje jokių nenumatytų sunkumų neiškilo, viskqs vyko sklandžiai. beveik visada skridome iki pusės kilometro aukštyje. Vietomis buvo truputį skysto rūkelio, tai kartais reikėdavo truputį prižemėti, kad visą laiką matytum žemę ir dangų. Tai taikiau per to rūko vidurį, aukštis būdavo apie 200 metrų.”

Informacijos šaltinis: http://www.kaunoaleja.lt/kaunietis-pasieke-ilgiausio-skrydzio-oro-balionu-rekorda/

Gintauto Mockaiio Skrydio Oro Balionu Rekordas 16
Gintauto Mockaiio Skrydio Oro Balionu Rekordas 3
Gintauto Mockaiio Skrydio Oro Balionu Rekordas 15
Gintauto Mockaiio Skrydio Oro Balionu Rekordas 12
Gintauto Mockaiio Skrydio Oro Balionu Rekordas 10
Gintauto Mockaiio Skrydio Oro Balionu Rekordas 9
Gintauto Mockaiio Skrydio Oro Balionu Rekordas 6
Gintauto Mockaiio Skrydio Oro Balionu Rekordas 8
 

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.