Valmiera 2012

  International hot air balloon competition = VALMIERA
Standings for Tasks 1 = thru 23 07/29/12
LATVIAN NATIONAL HOT AIR BALLOON = CHAMPIONSHIP   21:43:35
  #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
  FIN WSD MDT JDG JDG JDG ANG ELB FIN XDD
  #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #20
  MDD ANG 3DT PDG HWZ XDD ANG 3DT FIN JDG
  #21 #22 #23
Rank # Pilot From Total LRN HWZ ANG              
1 5 GEGEVICIUS,=20 Tadas LTU 16568 538 1000 308 1000 385 154 1000 828 385 995
  953 462 658 962 1000 601 462 760 761 821
  714 893 928              
2 9 JUNEVICIUS,=20 Vytautas LTU 16551 748 631 231 538 583 690 878 462 538 1000
  1000 385 804 955 688 1000 610 933 912 979
  538 910 538              
3 2 SKORPIK,=20 Miloslav CZE 15548 231 308 953 861 601 462 637 1000 800 744
  790 704 231 362 538 563 611 308 1000 1000
  887 957 1000              
4 8 PETRONIS,=20 Kestutis LTU 15327 970 628 1000 991 308 538 759 976 985 338
  492 1000 308 1000 462 308 154 1000 462 538
  566 882 662              
5 4 VEVERE,=20 Kristine LAT 14524 915 640 746 462 787 688 385 538 991 338
  492 308 590 385 542 717 538 771 950 628
  1000 538 575              
6 11 GRINBERGS,=20 Ivars LAT 13746 462 785 462 154 462 772 638 231 1000 538
  492 587 154 154 664 539 1000 840 538 676
  863 860 875              
7 13 NARBUTE,=20 Renata LTU 13436 154 385 538 977 231 231 732 385 746 338
  492 735 622 538 308 988 554 538 887 766
  546 898 847              
8 6 MIKELSONS,=20 Arnis LAT 12419 385 696 771 385 851 569 154 874 154 816
  726 538 1000 883 999 538 385 385 262 262
  262 262 262              
9 7 STAMURS,=20 Kaspars LAT 11117 681 462 686 308 1000 1000 308 915 231 764
  492 231 77 861 385 385 559 462 262 262
  262 262 262              
10 10 IGAUNE,=20 Inga LAT 10529 308 154 385 691 542 346 462 154 942 338
  492 568 538 577 231 231 706 154 862 462
  462 462 462              
11 12 BLUMS,=20 Indulis LAT 8762 827 231 750 826 154 639 231 308 462 669
  692 154 585 231 154 154 154 231 262 262
  262 262 262              
12 1 GAILIS,=20 Gints LAT 8216 1000 77 77 77 77 77 77 77 308 338
  492 982 462 308 952 462 308 755 262 262
  262 262 262              
13 3 VILKS,=20 Girts LAT 6117 77 538 154 231 538 346 538 741 0 338
  492 77 285 77 77 77 154 77 262 262
  252 262 262              
  Checksums: Task #=20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  9700 5932 1402 7793 3136 9112 0485 6989 8722 2835
  11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
  6049 6013 5848 2763 3470 8010 6509 0973 5176 1344
  21 22 23
  7493 7129 1932              
** =3D Ranked by = tiebreaker  
  BFA Scoring=20 Program

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #23 Angle - Rule No. 15.19 Task Date: 07/28/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 2 SKORPIK, Miloslav CZE 66.40   1000  
2 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 65.14   928  
3 11 GRINBERGS, Ivars LAT 64.22   875  
4 13 NARBUTE, Renata LTU 63.73   847  
5 8 PETRONIS, Kestutis LTU 60.49   662  

6 4 VEVERE, Kristine LAT 58.97   575  
7 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 58.32   538  
8 10 IGAUNE, Inga LAT 55.39   462  
9 12 BLUMS, Indulis LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 1 GAILIS, Gints LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  

9 6 MIKELSONS, Arnis LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 7 STAMURS, Kaspars LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 3 VILKS, Girts LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 66.40 A =3D 8 RM = =3D 58.32 SM =3D 538 Checksum =3D = 1932
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #22 Hesitation Waltz - Rule No. 15.3 Task Date: 07/28/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 2 SKORPIK, Miloslav CZE 25.00   957  
2 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 17.00 90 pts R7.5 C Flight in PZ #4 910  
3 13 NARBUTE, Renata LTU 36.00   898  
4 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 37.00   893  
5 8 PETRONIS, Kestutis LTU 39.00   882  

6 11 GRINBERGS, Ivars LAT 43.00   860  
7 4 VEVERE, Kristine LAT 103.00   538  
8 10 IGAUNE, Inga LAT 401.00   462  
9 12 BLUMS, Indulis LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 1 GAILIS, Gints LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  

9 6 MIKELSONS, Arnis LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 7 STAMURS, Kaspars LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 3 VILKS, Girts LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 17.00 A =3D 8 RM = =3D 103.00 SM =3D 538 Checksum =3D = 7129
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #21 Land Run Task - Rule No. 15.12 Task Date: 07/28/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 4 VEVERE, Kristine LAT 4.20   1000  
2 2 SKORPIK, Miloslav CZE 3.51   887  
3 11 GRINBERGS, Ivars LAT 3.36   863  
4 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 2.45   714  
5 8 PETRONIS, Kestutis LTU 1.54   566  

6 13 NARBUTE, Renata LTU 1.42   546  
7 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 1.37   538  
8 10 IGAUNE, Inga LAT 0.04   462  
9 12 BLUMS, Indulis LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 1 GAILIS, Gints LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  

9 6 MIKELSONS, Arnis LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 7 STAMURS, Kaspars LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
13 3 VILKS, Girts LAT No Result 10 pts R7.5 C Flight in PZ #4 252
    R10.9.3 T Not Solo
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 4.20 A =3D 8 RM =3D = 1.37 SM =3D 538 Checksum =3D = 7493
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #20 Judge Declared Goal - Rule No. 15.2 Task Date: 07/28/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 2 SKORPIK, Miloslav CZE 25.00   1000  
2 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 28.00   979  
3 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 51.00   821  
4 13 NARBUTE, Renata LTU 59.00   766  
5 11 GRINBERGS, Ivars LAT 72.00   676  

6 4 VEVERE, Kristine LAT 79.00   628  
7 8 PETRONIS, Kestutis LTU 92.00   538  
8 10 IGAUNE, Inga LAT 115.00   462  
9 12 BLUMS, Indulis LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 1 GAILIS, Gints LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  

9 6 MIKELSONS, Arnis LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 7 STAMURS, Kaspars LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 3 VILKS, Girts LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 25.00 A =3D 8 RM = =3D 92.00 SM =3D 538 Checksum =3D = 1344
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #19 Fly In - Rule No. 15.4 Task Date: 07/28/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 2 SKORPIK, Miloslav CZE 7.54   1000  
2 4 VEVERE, Kristine LAT 12.31   950  
3 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 15.91   912  
4 13 NARBUTE, Renata LTU 18.25   887  
5 10 IGAUNE, Inga LAT 20.65   862  

6 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 30.27   761  
7 11 GRINBERGS, Ivars LAT 51.48   538  
8 8 PETRONIS, Kestutis LTU 67.96 50 m R12.10 T MKR not unrolled 462  
9 12 BLUMS, Indulis LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 1 GAILIS, Gints LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  

9 6 MIKELSONS, Arnis LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 7 STAMURS, Kaspars LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
9 3 VILKS, Girts LAT No Result   R10.9.3 T Not Solo 262  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 7.54 A =3D 8 RM =3D = 51.48 SM =3D 538 Checksum =3D = 5176
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #18 3D Shape Task - Rule No. 15.20 Task Date: 07/27/12 = PM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 8 PETRONIS, Kestutis LTU 5432.00   1000  
2 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 5146.00   933  
3 11 GRINBERGS, Ivars LAT 4750.00   840  
4 4 VEVERE, Kristine LAT 4457.00   771  
5 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 4410.00   760  

6 1 GAILIS, Gints LAT 4391.00   755  
7 13 NARBUTE, Renata LTU 3466.00   538  
8 7 STAMURS, Kaspars LAT 3438.00   462  
9 6 MIKELSONS, Arnis LAT 3213.00   385  
10 2 SKORPIK, Miloslav CZE 3174.00   308  

11 12 BLUMS, Indulis LAT 2690.00   231  
12 10 IGAUNE, Inga LAT 1577.00   154  
13 3 VILKS, Girts LAT No Result   77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 5432.00 A =3D 12 RM = =3D 3466.00 SM =3D=20 538 Checksum =3D = 0973
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #17 Angle - Rule No. 15.19 Task Date: 07/27/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 11 GRINBERGS, Ivars LAT 88.40   1000  
2 10 IGAUNE, Inga LAT 77.17   706  
3 2 SKORPIK, Miloslav CZE 73.52   611  
4 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 73.48   610  
5 7 STAMURS, Kaspars LAT 71.52   559  

6 13 NARBUTE, Renata LTU 71.33   554  
7 4 VEVERE, Kristine LAT 70.73   538  
8 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 69.91   462  
9 6 MIKELSONS, Arnis LAT 69.29   385  
10 1 GAILIS, Gints LAT 64.46   308  

11 12 BLUMS, Indulis LAT No Result   154  
11 8 PETRONIS, Kestutis LTU No Result   154  
11 3 VILKS, Girts LAT No Result   154  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 88.40 A =3D 10 RM = =3D 70.73 SM =3D 538 Checksum =3D = 6509
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #16 Maximum Distance Double Drop - Rule No. 15.18 Task Date: 07/27/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 8397.00   1000  
2 13 NARBUTE, Renata LTU 8361.00   988  
3 4 VEVERE, Kristine LAT 7553.00   717  
4 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 7207.00   601  
5 2 SKORPIK, Miloslav CZE 7093.00   563  

6 11 GRINBERGS, Ivars LAT 7020.00   539  
7 6 MIKELSONS, Arnis LAT 7018.00   538  
8 1 GAILIS, Gints LAT 6374.00   462  
9 7 STAMURS, Kaspars LAT 6021.00   385  
10 8 PETRONIS, Kestutis LTU 5710.00   308  

11 10 IGAUNE, Inga LAT 4200.00   231  
12 12 BLUMS, Indulis LAT 1393.00   154  
13 3 VILKS, Girts LAT No Result   77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 8397.00 A =3D 12 RM = =3D 7018.00 SM =3D=20 538 Checksum =3D = 8010
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #15 Hesitation Waltz - Rule No. 15.3 Task Date: 07/27/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 2.52   1000  
2 6 MIKELSONS, Arnis LAT 2.83   999  
3 1 GAILIS, Gints LAT 29.05   952  
4 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 176.00   688  
5 11 GRINBERGS, Ivars LAT 189.00   664  

6 4 VEVERE, Kristine LAT 257.00   542  
7 2 SKORPIK, Miloslav CZE 259.00   538  
8 8 PETRONIS, Kestutis LTU 281.00   462  
9 7 STAMURS, Kaspars LAT 472.00   385  
10 13 NARBUTE, Renata LTU 1056.00   308  

11 10 IGAUNE, Inga LAT 1209.00   231  
12 12 BLUMS, Indulis LAT 1326.00   154  
13 3 VILKS, Girts LAT 2514.00   77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 2.52 A =3D 13 RM = =3D 259.00 SM =3D 538 Checksum =3D = 3470
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #14 Pilot Declared Goal - Rule No. 15.1 Task Date: 07/27/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 8 PETRONIS, Kestutis LTU 7.00   1000  
2 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 41.00   962  
3 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 47.00   955  
4 6 MIKELSONS, Arnis LAT 111.00   883  
5 7 STAMURS, Kaspars LAT 131.00   861  

6 10 IGAUNE, Inga LAT 383.00   577  
7 13 NARBUTE, Renata LTU 418.00   538  
8 4 VEVERE, Kristine LAT 549.00   385  
9 2 SKORPIK, Miloslav CZE 424.00 100 pts R12.3.6 T Late Declaration 362  
10 1 GAILIS, Gints LAT 700.00   308  

11 12 BLUMS, Indulis LAT 1197.00   231  
12 11 GRINBERGS, Ivars LAT 2989.00   154  
13 3 VILKS, Girts LAT No Result   R   No declaration 77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 7.00 A =3D 12 RM = =3D 418.00 SM =3D 538 Checksum =3D = 2763
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #13 3D Shape Task - Rule No. 15.20 Task Date: 07/27/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 6 MIKELSONS, Arnis LAT 1459.00   1000  
2 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 1300.00   804  
3 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 1182.00   658  
4 13 NARBUTE, Renata LTU 1153.00   622  
5 4 VEVERE, Kristine LAT 1127.00   590  

6 12 BLUMS, Indulis LAT 1123.00   585  
7 10 IGAUNE, Inga LAT 1085.00   538  
8 1 GAILIS, Gints LAT 1067.00   462  
9 8 PETRONIS, Kestutis LTU 996.00   308  
10 3 VILKS, Girts LAT 1013.00 100 pts R9.3.2 C No Quick Release 285  

11 2 SKORPIK, Miloslav CZE 983.00   231  
12 11 GRINBERGS, Ivars LAT 967.00   154  
13 7 STAMURS, Kaspars LAT 881.00   R9.5 T WRN Fan use before green flag 77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 1459.00 A =3D 13 RM = =3D 1085.00 SM =3D=20 538 Checksum =3D = 5848
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #12 Angle - Rule No. 15.19 Task Date: 07/26/12 = PM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 8 PETRONIS, Kestutis LTU 90.17   1000  
2 1 GAILIS, Gints LAT 89.77   982  
3 13 NARBUTE, Renata LTU 84.33   735  
4 2 SKORPIK, Miloslav CZE 83.63   704  
5 11 GRINBERGS, Ivars LAT 81.06   587  

6 10 IGAUNE, Inga LAT 80.63   568  
7 6 MIKELSONS, Arnis LAT 79.97   538  
8 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 79.24   462  
9 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 78.40   385  
10 4 VEVERE, Kristine LAT 72.31   308  

11 7 STAMURS, Kaspars LAT 71.14   231  
12 12 BLUMS, Indulis LAT 61.72   154  
13 3 VILKS, Girts LAT No Result   77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 90.17 A =3D 12 RM = =3D 79.97 SM =3D 538 Checksum =3D = 6013
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #11 Minimum Distance Double Drop - Rule No. 15.15 Task Date: 07/26/12 = PM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 1880.00   1000  
2 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 2184.00   953  
3 2 SKORPIK, Miloslav CZE 3251.00   790  
4 6 MIKELSONS, Arnis LAT 3673.00   726  
5 12 BLUMS, Indulis LAT 3893.00   692  

6 1 GAILIS, Gints LAT No Result   492  
6 11 GRINBERGS, Ivars LAT No Result   492  
6 10 IGAUNE, Inga LAT No Result   492  
6 13 NARBUTE, Renata LTU No Result   492  
6 8 PETRONIS, Kestutis LTU No Result   492  

6 7 STAMURS, Kaspars LAT No Result   492  
6 4 VEVERE, Kristine LAT No Result   492  
6 3 VILKS, Girts LAT No Result   492  
P =3D 13 M =3D 5 W =3D 1880.00 A =3D 5 RM = =3D 3893.00 SM =3D=20 692 Checksum =3D = 6049
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #10 Maximum Distance Double Drop - Rule No. 15.18 Task Date: 07/26/12 = PM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 2483.00   1000  
2 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 2456.00   995  
3 6 MIKELSONS, Arnis LAT 1573.00   816  
4 7 STAMURS, Kaspars LAT 1313.00   764  
5 2 SKORPIK, Miloslav CZE 1215.00   744  

6 12 BLUMS, Indulis LAT 847.00   669  
7 11 GRINBERGS, Ivars LAT 197.00   538  
8 1 GAILIS, Gints LAT No Result   338  
8 10 IGAUNE, Inga LAT No Result   338  
8 13 NARBUTE, Renata LTU No Result   338  

8 8 PETRONIS, Kestutis LTU No Result   338  
8 4 VEVERE, Kristine LAT No Result   338  
8 3 VILKS, Girts LAT No Result   338  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 2483.00 A =3D 7 RM = =3D 197.00 SM =3D=20 538 Checksum =3D = 2835
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #9 Fly In - Rule No. 15.4 Task Date: 07/26/12 = PM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 11 GRINBERGS, Ivars LAT 1.90   1000  
2 4 VEVERE, Kristine LAT 5.09   991  
3 8 PETRONIS, Kestutis LTU 7.64   985  
4 10 IGAUNE, Inga LAT 4.96 50 pts R12.10 T MKR not unrolled 942  
5 2 SKORPIK, Miloslav CZE 42.68 90 pts R7.5 C Flight in PZ #4 800  

6 13 NARBUTE, Renata LTU 96.00   746  
7 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 173.00   538  
8 12 BLUMS, Indulis LAT 222.00   462  
9 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 284.00   385  
10 1 GAILIS, Gints LAT 285.00   308  

11 7 STAMURS, Kaspars LAT 418.00   231  
12 6 MIKELSONS, Arnis LAT 464.00   154  
13 3 VILKS, Girts LAT 955.00 1000 pts R13.3.5 T T/O more 4000m from GL/TGT 0  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 1.90 A =3D 13 RM = =3D 173.00 SM =3D 538 Checksum =3D = 8722
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #8 Elbow - Rule No. 15.11 Task Date: 07/26/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 2 SKORPIK, Miloslav CZE 39.57   1000  
2 8 PETRONIS, Kestutis LTU 39.02   976  
3 7 STAMURS, Kaspars LAT 37.64   915  
4 6 MIKELSONS, Arnis LAT 36.71   874  
5 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 35.65   828  

6 3 VILKS, Girts LAT 33.69   741  
7 4 VEVERE, Kristine LAT 29.07   R10.11 C Unsafe Driving 538  
8 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 28.20   462  
9 13 NARBUTE, Renata LTU 27.06   385  
10 12 BLUMS, Indulis LAT 24.05   308  

11 11 GRINBERGS, Ivars LAT 23.04   231  
12 10 IGAUNE, Inga LAT 8.65   154  
13 1 GAILIS, Gints LAT No Result   R   No track points 77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 39.57 A =3D 12 RM = =3D 29.07 SM =3D 538 Checksum =3D = 6989
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #7 Angle - Rule No. 15.19 Task Date: 07/26/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 37.06   1000  
2 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 32.77   878  
3 8 PETRONIS, Kestutis LTU 28.61   759  
4 13 NARBUTE, Renata LTU 27.64   732  
5 11 GRINBERGS, Ivars LAT 24.35   638  

6 2 SKORPIK, Miloslav CZE 24.31   637  
7 3 VILKS, Girts LAT 20.83   538  
8 10 IGAUNE, Inga LAT 20.57   462  
9 4 VEVERE, Kristine LAT 20.50   385  
10 7 STAMURS, Kaspars LAT 15.47   308  

11 12 BLUMS, Indulis LAT 12.38   231  
12 6 MIKELSONS, Arnis LAT 10.87   154  
13 1 GAILIS, Gints LAT No Result   R   No track points 77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 37.06 A =3D 12 RM = =3D 20.83 SM =3D 538 Checksum =3D = 0485
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: OFFICIAL Version: 02
 
Signature=20 _______________________________ Date / Time=20 _____________________

Task #6 Judge Declared Goal - Rule No. 15.2 Task Date: 07/26/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 7 STAMURS, Kaspars LAT 626.00   1000  
2 11 GRINBERGS, Ivars LAT 1058.00   772  
3 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 1215.00   690  
4 4 VEVERE, Kristine LAT 1219.00   688  
5 12 BLUMS, Indulis LAT 1311.00   639  

6 6 MIKELSONS, Arnis LAT 1445.00   569  
7 8 PETRONIS, Kestutis LTU 1503.00   538  
8 2 SKORPIK, Miloslav CZE 1809.00   462  
9 10 IGAUNE, Inga LAT 1852.00   346  
9 3 VILKS, Girts LAT 1852.00   346  

11 13 NARBUTE, Renata LTU 1992.00   231  
12 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 1994.00   154  
13 1 GAILIS, Gints LAT No Result   R   No track points 77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 626.00 A =3D 12 RM = =3D 1503.00 SM =3D=20 538 Checksum =3D = 9112
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #5 Judge Declared Goal - Rule No. 15.2 Task Date: 07/26/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 7 STAMURS, Kaspars LAT 87.30   1000  
2 6 MIKELSONS, Arnis LAT 371.00   851  
3 4 VEVERE, Kristine LAT 493.00   787  
4 2 SKORPIK, Miloslav CZE 847.00   601  
5 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 882.00   583  

6 10 IGAUNE, Inga LAT 961.00   542  
7 3 VILKS, Girts LAT 968.00   538  
8 11 GRINBERGS, Ivars LAT 1147.00   462  
9 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 1157.00   385  
10 8 PETRONIS, Kestutis LTU 1177.00   308  

11 13 NARBUTE, Renata LTU 1234.00   231  
12 12 BLUMS, Indulis LAT 1385.00   154  
13 1 GAILIS, Gints LAT No Result   R   No track points 77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 87.30 A =3D 12 RM = =3D 968.00 SM =3D=20 538 Checksum =3D = 3136
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #4 Judge Declared Goal - Rule No. 15.2 Task Date: 07/26/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 11.00   1000  
2 8 PETRONIS, Kestutis LTU 18.00   991  
3 13 NARBUTE, Renata LTU 29.00   977  
4 2 SKORPIK, Miloslav CZE 120.00   861  
5 12 BLUMS, Indulis LAT 147.00   826  

6 10 IGAUNE, Inga LAT 253.00   691  
7 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 373.00   538  
8 4 VEVERE, Kristine LAT 1117.00   462  
9 6 MIKELSONS, Arnis LAT 1128.00   385  
10 7 STAMURS, Kaspars LAT 1232.00   308  

11 3 VILKS, Girts LAT 1704.00   231  
12 11 GRINBERGS, Ivars LAT 1743.00   154  
13 1 GAILIS, Gints LAT No Result   R   No track points 77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 11.00 A =3D 12 RM = =3D 373.00 SM =3D=20 538 Checksum =3D = 7793
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #3 Minimum Distance - Rule No. 15.13 Task Date: 07/26/12 = AM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 8 PETRONIS, Kestutis LTU 360.00   1000  
2 2 SKORPIK, Miloslav CZE 470.00   953  
3 6 MIKELSONS, Arnis LAT 900.00   771  
4 12 BLUMS, Indulis LAT 950.00   750  
5 4 VEVERE, Kristine LAT 960.00   746  

6 7 STAMURS, Kaspars LAT 1100.00   686  
7 13 NARBUTE, Renata LTU 1450.00   538  
8 11 GRINBERGS, Ivars LAT 2440.00   462  
9 10 IGAUNE, Inga LAT 2570.00   385  
10 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 2680.00   308  

11 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 2810.00   231  
12 3 VILKS, Girts LAT 3380.00   154  
13 1 GAILIS, Gints LAT No Result   R   No track points 77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 360.00 A =3D 12 RM = =3D 1450.00 SM =3D=20 538 Checksum =3D = 1402
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #2 Watership Down - Rule No. 15.7 Task Date: 07/25/12 = PM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 3.61   R7.5 C Landing in PZ #8 1000  
2 11 GRINBERGS, Ivars LAT 73.00   R7.5 C Landing in PZ #8 785  
3 6 MIKELSONS, Arnis LAT 102.00   R7.5 C Landing in PZ #8 696  
4 4 VEVERE, Kristine LAT 120.00   640  
5 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 123.00   631  

6 8 PETRONIS, Kestutis LTU 124.00   628  
7 3 VILKS, Girts LAT 153.00   R7.5 C Landing in PZ #8 538  
8 7 STAMURS, Kaspars LAT 172.00   R7.5 C Landing in PZ #8 462  
9 13 NARBUTE, Renata LTU 212.00   R7.5 C Landing in PZ #8 385  
10 2 SKORPIK, Miloslav CZE 252.00   R7.5 C Landing in PZ #8 308  

11 12 BLUMS, Indulis LAT 272.00   R7.5 C Landing in PZ #8 231  
12 10 IGAUNE, Inga LAT 334.00   154  
13 1 GAILIS, Gints LAT 392.00   77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 3.61 A =3D 13 RM = =3D 153.00 SM =3D 538 Checksum =3D = 5932
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

 

  International hot air balloon competition = VALMIERA
These results are: FINAL

Task #1 Fly In - Rule No. 15.4 Task Date: 07/25/12 = PM
Rank # Competitor From Result Penalty Rule Type* Reason       Score
1 1 GAILIS, Gints LAT 9.11   1000  
2 8 PETRONIS, Kestutis LTU 13.83   970  
3 4 VEVERE, Kristine LAT 22.40   915  
4 12 BLUMS, Indulis LAT 36.33   827  
5 9 JUNEVICIUS, Vytautas LTU 48.73   748  

6 7 STAMURS, Kaspars LAT 59.20 50 m R12.9 T Invalid GMD 681  
7 5 GEGEVICIUS, Tadas LTU 81.67 50 m R12.9 T Invalid GMD 538  
8 11 GRINBERGS, Ivars LAT 153.00   462  
9 6 MIKELSONS, Arnis LAT 162.00   385  
10 10 IGAUNE, Inga LAT 325.00   308  

11 2 SKORPIK, Miloslav CZE 389.00   231  
12 13 NARBUTE, Renata LTU 453.00   154  
13 3 VILKS, Girts LAT 517.00   77  
P =3D 13 M =3D 7 W =3D 9.11 A =3D 13 RM = =3D 81.67 SM =3D 538 Checksum =3D = 9700
* Penalty Type: T =3D Task C =3D Competition  
  BFA Scoring=20 Program
  v13.08.04

 

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Apie slapukus Sutinku Nesutinku