• Pradžia
  • Naujienos
  • UAB „Aeronautika“ pilotų mokykla pradeda karšto oro baliono pilotų mokslo metus!
05
Balandis
2017

UAB „Aeronautika“ pilotų mokykla pradeda karšto oro baliono pilotų mokslo metus!

UAB „Aeronautika“ pilotų mokykla pradeda karšto oro baliono pilotų mokslo metus!

2017 m. balandžio mėn. 8 d. UAB „Aeronautika“ pilotų mokykla pradeda karšto oro baliono pilotų mokslo metus! Šį sezoną išmokti skraidyti ketina 5 būsimi pilotai(-ės), taip pat 2 jau patyrę oreiviai ruošiasi tapti pilotais instruktoriais. Mokslai pradedami teorijos paskaitomis, kurios surūšiuotos į 8 disciplinas: skrydžio balionu teorija, oro navigacija, žmogaus galimybės skristi ir jų ribos, bendros žinios apie balioną, skrydžio charakteristikos ir planavimas, meteorologija, oro teisė ir radijo ryšio frazeologija. Mokykloje dėstyti pakviesti patyrę pilotai bei savo sričių profesionalai, perduodantys patirtį būsimiems oreiviams.
Įveikus mokyklinius teorijos egzaminus kartu su pilotais instruktoriais mokiniai mokysis planuoti skrydį, valdyti oro balioną, priimti sprendimus simuliuotose pavojingose situacijose, reaguoti į netikėtas aplinkybes.
Šiais metais pilotai, norintys ateityje skraidyti ne tik Lietuvoje, kviečiami į radijo ryšio frazeologijos paskaitas anglų kalba. Tai pirmas didelis žingsnis norintiems turėti anglų k. įrašą licencijoje.
Jau patyrusiems pilotams rekomenduojama atsinaujinti primirštų arba nuolat atsinaujinančių disciplinų žinias. Lietuvoje pritaikant EASA teisinę bazę, oro teisės pasikeitimai yra aktualūs visiems oreiviams.
Džiugu, jog oreivių gretos plečiasi, o mokyklos suoluose kasmet stebime susidomėjusius jaunus veidus, kurie kada nors patys dėstys ir mokys ateities kartas skraidyti.

Visi atsakymai į klausimus apie oreiviškus mokslo metus randami čia: info@aeronautika.lt arba +370 626 66766

Sėkmės!

Trečiadienis, 05 Balandis 2017

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.