• Pradžia
  • Naujienos
  • Rugsėjo 8–11 dienomis Panevėžyje vyko tarptautinės karšto oro balionų varžybos
12
Rugsėjis
2016

Rugsėjo 8–11 dienomis Panevėžyje vyko tarptautinės karšto oro balionų varžybos

Rugsėjo 8–11 dienomis Panevėžyje vyko tarptautinės karšto oro balionų varžybos

Rugsėjo 8–11 dienomis Panevėžyje vyko tarptautinės karšto oro balionų varžybos. Varžybose dalyvavo 21 pilotas iš Lietuvos, Latvijos, Norvegijos ir Didžiosios Britanijos. Varžybų metu buvo įvykdyti 6 skrydžiai, atlikta 21 užduotis. Varžybos buvo reitinginės su matavimo komandomis ir GPS savirašiais.

Varžybų nugalėtojai: I-a vieta – Tadas Gegevičius (16205 taškai), II-a vieta – Vytautas Junevičius (15950 taškų) ir III-ia vieta – Vytautas Sviderskis (15847 taškai). Varžybų direktorius - Gintaras Šurkus. Daugiau rezultatų https://dl.dropboxusercontent.com/u/12691615/Pan_enb/OFF.HTM.
Varžybų metu vyravo puikūs skrydžiams orai, net 4 iš 6 skrydžių buvo virš Panevėžio miesto. Žiūrovų ir karšto oro balionų gerbėjų džiaugsmui vėjas buvo pakankamai lėtas, todėl rytais skrydžiai tęsdavosi apie 2,5 valandos. Paskutinis varžybinis skrydis, sekmadienį ryte, vyko rūke, laukuose. Pilotai turėjo galimybę praturtinti savo asmenines skrydžių fotogalerijas.
Kaip sakė varžybų nugalėtojas Tadas Gegevičius: "Varžybų užduotys buvo įdomios ir sudėtingos. Visas varžybas jautėsi sportinė dvasia, vyko įtempta kova dėl pirmosios vietos. Tik paskutiniame skrydyje pavyko aplenkti antrosios ir trečiosios vietų nugalėtojus Vytautus".

Skrydžių virš Panevėžio fotogalerija http://www.sekunde.lt/panevezyje/panevezys-paskendo-oro-balionu-juroje-fotogalerija/.

Šios varžybos tai antrasis etapas - iš dviejų - "Aukštaitijos taurė 2016" varžybų; pirmasis etapas vyko rugpjūčio 4–7 dienomis Kėdainiuose.
"Aukštaitijos Taurė 2016" bendroje įskaitoje nugalėtojais tapo: I-a vieta – Vytautas Kerdokas (25560 taškų), II-a vieta – Vytautas Sviderskis (25498 taškai) ir III-a vieta Vytautas Junevičius (25438 taškai).

"Nors tai paskutinės planuotos varžybos Lietuvoje - sezonas dar nebaigtas. Visai netrukus gausi lietuvių rinktinė vyks į varžybas Leszno (Lenkija). Šiose varžybose kartu vyks ir Moterų Europos prieščempionatis. Spalio pabaigoje Japonijoje, Saga mieste, oreiviai varžysis Pasaulio čempionate" - sakė Lietuvos oreivių draugijos prezidentas Žydrūnas Kazlauskas.

Pirmadienis, 12 Rugsėjis 2016

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Apie slapukus Sutinku Nesutinku